Gizlilik Esaslarımız:

Satın almış olduğunuz ürünlerin tamamı; sitemiz içersinde ve Kargo ulaşımında “En Üst Gizlilik Esaslarımız” ile korunmaktadır.. Siparişleriniz size ulaşana kadar “Koli Yapılandırması, Paketleme” ve “Fatura Yazılımı” “Sipariş Ürünlerinizin İçeriği” hiçbir şekilde belli olmayacak şekildedir..

Site ve Üye Gizlilik Esaslarımız:

Üyeliğiniz esnasında kullanmış olduğunuz; “Kişisel bilgileriniz (ad, soyad, e-posta adresi, posta adresi, satın aldığınız ürünler vb.)” gizlilik esaslarımız ile belirlenen koşullar dışında kesinlikle üçüncü kişi, kurum ve kuruluşlara verilmeyecektir. Sadece Mardima mağazamız fırsatlarından en üst seviyede kalite, verim ve fayda sağlamanız amacıyla kullanılabilir.
Kişisel Üyelik bilgileriniz SSL (Secure Socket Layer) Güvenli Şifreli HTTPS Protokolü veritabanının korunduğu sistemle korunmaktadır..

Site ve Kredi Kartı Güvenlik:

Mağazamızı ziyaretlerinizde, Güvenlik ve Gizlilik gerekli bütün işlemleriniz Mardima ‘dan tüm alışverişleriniz “SSL (Secure Socket Layer) sertifikası” garantisi altındadır. “SSL sertifikalı Güvenli Şifreli HTTPS Protokolü” ile tüm bilgi işlemleriniz sağlanır.. Bu sayede üyemiz ziyaretçi ve sunucu arasındaki bilgiler “Kriptolu Şifreli” olarak paketlenir ve ancak kullanıcı browserı veya sunucu tarafından çözülür. Böylelikle kullanıcı tarafından sunucuya gönderilecek önemli bilgiler, Kredi Kartı, Üye Bilgileri, Satın almış olduğu ürünler vs. sunucuya ulaşıncaya kadar geçeceği network sistemlerinden okunamaz veya alınamaz. Mağazamız Mardima dan alışverişleriniz sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler siteden bağımsız olarak “SSL (Secure Socket Layer) sertifikası, 128-bit şifrelenip” bankalara sorgulanmak üzere ulaşır. Bu bilgiler direkt olarak bankaların sunucularından geçtiği için hiçbir şekilde “tarafımızca görüntülenemez”. Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde mağazamız Mardima ‘dan siparişlerinize onay verilir ve yeni alışverişlerinize devam edilebilirsiniz. Mağazamız Mardima ‘da “Kredi Kartlı İşlemler” ile ilgili hiçbir bilgi sitemiz veya çalışanlar tarafından görüntülenmediğinden, kayıt edilmesi ve/veya üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri görüntülemesi, ele geçirmesi mümkün değildir..

Üye Bilgileri ve Güvenlik:

Kişisel Üyelik bilgileriniz “SSL (Secure Socket Layer) Güvenli Şifreli HTTPS Protokolü” veritabanının korunduğu sistemle korunmaktadır. Sizlerin onayı ile memnuniyetiniz için, kampanya (indirim vb.) duyuruları haber vermek amacıyla üyelik bilgileriniz ile ulaşabiliriz.. Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Başka birinin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Sitemize “Üyelik Tamamen Ücretsizdir”. İstediğiniz zaman üyelikten ayrılabilirsiniz. Tüm bilgileriniz silinir. Mağazamız Mardima tarafından kendi isteğiniz haricinde kesinlikle kullanılmaz.

Üye ve Ziyaretçiler Gizlilik Yükümlülükleri:

Mardima ziyaretlerinizde bulunan tüm ürün, içerik ve hizmetlerin bilgi ve görsel malzemelerin, “Markaların Korunması” hakkında “Kanun Hükmünde Kararname”, “Marka Patent Hukuku ve Haksız Rekabetin” önlenmesi konularındaki tüm kanuni esaslar kapsamında tüm hakları saklıdır. Ziyaretçi ve üyelerimiz tüm içeriğin mağazamız Mardima ‘a ait olduğunu bilir ve Üyelik Sözleşmesi esaslarıncada saklı tutacağını, başka hiçbiryerde, üçüncü kişilere hiçbir şekilde ifşa ve yayın yapmayacağını ve tüm üyelik sözleşmesini kabul, beyan ve taahhüt eder..!

Asılsız, Siparişlerin Kargodan Teslim Alınmaması ve Sahte Siparişler İçin Önemle Duyurulur!:

Burada belirtilen hükümler “Asılsız, Siparişlerin Kargodan Teslim Alınmaması ve Sahte Sipariş Veren Kişiler” üzerinde geçerli olup, tamamen yasal “Satış Sözleşmesi” şartlarıda dahil olarak yürürlülük uygulanacaktır. Vermiş olduğu siparişlerin ciddiyet ve bilincinde olan tüm müşterilerimizin buradaki hükümler ile hiçbir sorumluluk hükmü yoktur. Kapıda ödeme ile vermiş olduğunuz siparişlerde şirketimiz maddi sorumluluk şartları altına girmektedir. Verdiğiniz siparişler maddi olarak şirketimizi belirli bir risk altına sokmaktadır. Verdiğiniz siparişlerin asılsız çıkması durumunda sipariş süreci içerisinde şirketimizin yapmış olduğu tüm masraflar zarar tablosuna eklenmektedir. Bu sebeple “Türkiye Cumhuriyeti Elektronik Ticaret Yasal” süreçleri altında geçerli hukuki sorumluluklar gereği tüm sipariş veren müşterilerimizin ip adresleri başta olmak üzere, vermiş oldukları telefon, e-posta, sipariş adreslerinin tümü sanal sürücüler altında kayıt altında tutulmaktadır, Tüm bilgilerin yanlış olması durumunda Mardima yöneticilerinin Asılsız siparişleri veren kişilerin Ip adresi üzerinden, “Türkiye Cumhuriyeti Yasalarınca” Savcılık makamına yapılan başvurularda gerçek ikamet adreslerine gerekli hukuki işlemlerin başladığına dahil belgeler gönderilecektir!